profile-image

Sauna fińska

Pobyt w saunie fińskiej ma działanie regenerujące, rozgrzewające i wzmacniające. Wizyty w saunie fińskiej zaleca się głównie osobom chcącym zahartować organizm dzięki czemu w przyszłości będą mogły zniwelować ryzyko pojawienia się przeziębień i infekcji. Pojedynczy seans nie powinien trwać dłużej niż 8 - 15 minut.
temperatura: 96-100°C wilgotność: 1-20%
profile-image

Biosauna

Biosauna ma dobroczynny wpływ na osoby z nadciśnieniem oraz nadwrażliwością naczynek krwionośnych. Ze względu na automatyczne dozowanie substancji zapachowych nazywana jest również sauną aromatyczną. Uwalniające się podczas trwającego 12 - 20 minut seansu aromaty pomagają rozgrzać ciało i wzmocnić siły witalne organizmu.
temperatura: 65°C wilgotność: 35%
profile-image

Łaźnia parowa

Pobyt w łaźni parowej może przerodzić się w kilku dziesięcio-minutowy rytuał dla ciała i zmysłów. Panująca wewnątrz wysoka wilgotność powietrza i jednocześnie nie wysoka temperatura powodują szybsze oczyszczanie organizmu, pobudzenie krążenia, a także lepsze wchłanianie kosmetyków pielęgnacyjnych.
temperatura: 40-45°C wilgotność: 90-100%
profile-image

Łaźnia solankowa

Dzięki ciepłemu, wilgotnemu powietrzu a także inhalacji solankowej i aromaterapii wizyty w saunie korzystnie wpływają na drożność dróg oddechowych. Do innych zalet tego typu sauny należy kojące działanie na skórę, która po trwającym 12 - 20 minut seansie staje się niezwykle gładka i nawilżona.
temperatura: 30-40°C wilgotność: 60-80%
profile-image

Grota zimowa

Korzystanie z kabiny zimowej zaleca się głównie osobom, które duży nacisk kładą na zdrowy i ładny wygląd swojego ciała. Stosunkowo niska temperatura i wilgotność powietrza pomagają w szybkim spalaniu nagromadzonego tłuszczu i w znacznym stopniu zmniejszają cellulit. Już po pierwszym seansie skóra staje się gładka i ujędrniona.
temperatura: 10-15°C wilgotność: 45-55%
profile-image

Pokój relaksacyjny

Pokój relaksacyjny stanowi idealne uzupełnienie oferty Strefy Saun. To miejsce, w którym wyciszysz się przed wizytą w saunie lub zregenerujesz siły tuż po wyjściu z niej. Wypoczywając w wygodnej pozycji ukoisz swoje zmysły, uspokoisz oddech i poskromisz myśli.

Sauna jest strefą nietekstylną dostępną tylko dla osób pełnoletnich.